jezioro wicko, połów ryb jezioro wicko, ryby wicko

UWAGA! KAŻDY WĘDKARZ PŁACI OSOBNO!!!
Prosimy wędkarzy, aby nie przysyłali przy pomocy jednego przelewu opłaty za dwie lub więcej osób. Niestety potwierdzenie przelewu dokonane jednocześnie za dwie lub więcej osób w czasie kontroli może być uznane za nieważne i Użytkownik Rybacki nie ponosi za to odpowiedzialności, a za skonfiskowane z tego powodu zezwolenia nie przysługuje zwrot kosztów. Jeśli chcecie Państwo wykupić dwa zezwolenia przy pomocy druków na poczcie lub w banku, prosimy o wypełnienie dwóch osobnych druków po jednym dla każdego Wędkarza. Jeśli chcecie Państwo dokonać przelewu internetowego prosimy o dokonanie dwóch osobnych przelewów (przy użyciu "koszyka przelewów" płaci się jak za jeden przelew).

CENNIK ZEZWOLEŃ NA AMATORSKI POŁÓW RYB NA JEZIORZE WICKO:
Każde zezwolenie ważne jest TYLKO z podpisanym przez Wędkarza wydrukiem Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb na Jeziorze Wicko!

  Zezwolenie roczne z łodzi, z brzegu i z lodu 200 zł
  Zezwolenie roczne z brzegu i z lodu 130 zł
  Zezwolenie roczne (od daty do daty) ze zniżką dla osób do lat 18 i powyżej 65 roku życia z łodzi, z brzegu i z lodu - 160 zł
  Zezwolenie roczne (od daty do daty) ze zniżką dla osób do lat 18 i powyżej 65 roku życia z brzegu i z lodu - 90 zł
  Zezwolenie dla posiadaczy rocznego zezwolenia ( za 240 lub 170 zł) na obwód rybacki rzeki Wieprza nr 4 (PATRZ PUNKT VII. 8. REGULAMINU) - z łodzi, z brzegu i lodu ; z brzegu i lodu - 100 zł
  Zezwolenie 3 - miesięczne z łodzi, z brzegu i z lodu - 140zł
  Zezwolenie 3 - miesięczne z brzegu i z lodu - 110zł
  Zezwolenie 30 - dniowe z łodzi, z brzegu i z lodu - 110zł
  Zezwolenie 30 - dniowe z brzegu i z lodu - 100zł
  Zezwolenie 14 - dniowe z łodzi, z brzegu i z lodu - 100zł
  Zezwolenie 14 - dniowe z brzegu i z lodu - 80zł
  Zezwolenie 7 - dniowe z łodzi, z brzegu i z lodu - 80zł
  Zezwolenie 7 - dniowe z brzegu i z lodu - 70zł
  Zezwolenie 3 - dniowe z łodzi, z brzegu i z lodu - 50zł
  Zezwolenie 3 - dniowe z brzegu i z lodu - 40zł
  Zezwolenie 1 dzień z łodzi, z brzegu i z lodu - 40zł
  Zezwolenie 1 dzień z brzegu i z lodu - 30zł

Zezwolenia wędkarskie wykupione przed 1 maja 2019 roku, których czas obowiązywania kończy się po 1 maja 2019 roku nie tracą ważności.
Możliwości i sposoby dokonywania opłat opisane są dokładnie z Regulaminie Amatorskiego Połowu Ryb na Jeziorze Wicko. Regulamin do wydrukowania w formie pliku pdf dostępny jest poniżej.

UWAGA WĘDKARZE!!!
Prosimy zwrócić szczególną uwagę na dane wpisywane w tytule transakcji podczas dokonywania przelewu za zezwolenia wędkarskie. Wpisanie danych niezgodnie z Regulaminem unieważnia zezwolenie, a pieniądze za błędnie i pomyłkowo dokonane przelewy nie będą zwracane

Druki do pobrania.

Regulamin od 01.01.2014r Regulamin

druk do wpłaty Druk do wpłaty/przelewu na konto

mapka głębokości Mapka głębokości Jeziora Wicko

 

Gospodarstwo rybackie jezioro wicko, jezioro kozie, połowy jezioro wicko, łowienie jezioro wicko, wędkowanie jezioro wicko.